Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Przedświąteczny Rzym - Czy warto wybrać się do Wiecznego Miasta w grudniu?

Witajcie Kochani!

Koniecznie chciałam wyrobić się z tym postem jeszcze w starym roku. Nie było mnie tu trochę, na co złożyły się różne sprawy, ale dziś przybywam z nieco jeszcze świątecznym wpisem (w końcu okres świąteczny jeszcze trwa!). Moim marzeniem, już od wielu sezonów, było spędzić święta w innym kraju. Co roku jednak górę brała tradycja, a ja tylko marzyłam o tych ciepłych świętach na południu Europy... W tym roku jednak sprawy potoczyły się nieco inaczej, bo włoski grudzień miałam wpisany w kalendarz już od sierpnia. W planach pojawił się włoski ślub, zatem przedłużenie pobytu o kilka dni i wykorzystanie ich na pobyt w Rzymie to była po prostu konieczność. W prawdzie na same święta wróciłam do Polski, ale taki grudniowy, przygotowujący się na Święta Rzym to miejsce jeszcze bardziej urokliwe niż zwykle.


Dlaczego warto wybrać się do Rzymu w grudniu?
Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że Wieczne Miasto to od wielu lat miejsce, gdzie rzeka turystów, przepływająca każdego dnia nie…

Fashion Week Milano


Duomo, Mediolan

Witajcie na naszym blogu! Postanowiłyśmy, że 20 września to idealna data na pierwszy post. Domyślacie się dlaczego? Dziś w Mediolanie rozpoczyna się Fashion Week, a więc wielkie święto w świecie mody! Jest to więc świetna okazja, tym bardziej, że moda i tematy z nią powiązane będą się tu często pojawiać.
Zaczynamy!

Kim jesteśmy?
Kochamy modę, podróże, design.
Wszędzie szukamy inspiracji i chcemy dzielić się z Wami naszą pasją.
Stawiamy na wysoką jakość zdjęć i postów.
Lubimy pozytywnie zakręconych ludzi.
Mamy głowę pełną pomysłów.
Kochamy to, co robimy!

Mamy nadzieję, że z przyjemnością będziecie tu wracać, zachęcamy do podglądania naszego instagrama, komentowania → my też chcemy Was poznać!

La Rinascente, Mediolan

Jaki będzie tegoroczny Fashion Week? Będziemy uważnie śledzić, co przygotowali dla nas najbardziej znani projektanci i domy mody! Same jesteśmy ciekawe, jak na razie centrum Mediolanu zmieniło swój wygląd, a butiki przygotowały w swoich witrynach coś wyjątkowego dla wszystkich miłośników design'u! Wystarczy spojrzeć, jak zmieniła się fasada La Rinascente

Komentarze

Popularne posty