Przejdź do głównej zawartości

Polecane

Przedświąteczny Rzym - Czy warto wybrać się do Wiecznego Miasta w grudniu?

Witajcie Kochani!

Koniecznie chciałam wyrobić się z tym postem jeszcze w starym roku. Nie było mnie tu trochę, na co złożyły się różne sprawy, ale dziś przybywam z nieco jeszcze świątecznym wpisem (w końcu okres świąteczny jeszcze trwa!). Moim marzeniem, już od wielu sezonów, było spędzić święta w innym kraju. Co roku jednak górę brała tradycja, a ja tylko marzyłam o tych ciepłych świętach na południu Europy... W tym roku jednak sprawy potoczyły się nieco inaczej, bo włoski grudzień miałam wpisany w kalendarz już od sierpnia. W planach pojawił się włoski ślub, zatem przedłużenie pobytu o kilka dni i wykorzystanie ich na pobyt w Rzymie to była po prostu konieczność. W prawdzie na same święta wróciłam do Polski, ale taki grudniowy, przygotowujący się na Święta Rzym to miejsce jeszcze bardziej urokliwe niż zwykle.


Dlaczego warto wybrać się do Rzymu w grudniu?
Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że Wieczne Miasto to od wielu lat miejsce, gdzie rzeka turystów, przepływająca każdego dnia nie…

Dziś ostatni dzień Fashion Week Milano

W programie co prawda jeszcze kilka zaplanowanych pokazów, ale już raczej wiemy, jakie trendy będą w modzie w sezonie wiosenno-letnim. Swoje kolekcje zaprezentowali już między innymi Gucci, Max Mara, Fendi, Prada, Trussardi i inni, było też kilka debiutów: po raz pierwszy na Fashion Week pojawili się Albino Teodoro, Brognano, The-Sirius i Ssheena.

Co zatem będzie trendy w 2018? 

Przyjemnie pod względem kolorystycznym przedstawia się Tod's, trochę żywych kolorów i wyrazistych wzorów znajdziemy u Stelli Jean i Marni. Przyjemnie stonowane, zmysłowe i kobiece akcenty pojawiły się u Laury Biagiotti.

Nieco odważniej przedstawia się kolekcja Moschino, u którego królują pierzaste kolorowe spódnice, punkowe elementy połączone z pastelowymi t-shirtami oraz stroje inspirowane kwiatami.

Można powiedzieć, że moda nie zna granic.

Duże, geometryczne kształty, zarówno w fasonach jak i materiałach znajdziemy u Fendi i Aquilano.Rimondi.

Zestawienia bieli i czerni w przeróżnych konfiguracjach z mocniejszymi kolorystycznymi akcentami – oto propozycja Annakiki. Kolorowo i oryginalnie także u Gucciego.

Jeśli jesteście ciekawi konkretów, możecie zobaczyć wszystkie stylizacje na stronie http://www.milanomodadonna.it

A jak Wam podoba się wrześniowy Fashion Week?

Komentarze

Popularne posty